• Süryani nazar boncuğumuz tamamı el işi olup süryani ustaları tarafından yapılmaktadır Taşı ise İran firüzedir taşın üzerindeki iki deligin anlamı iki gözü temsil eder. bu ürün nadide ve zarif olup en çok beğenilenlerin arasındadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TESLİMAT ŞARTLARI

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.
 

Hatalı / Eksik Siparişler

…. Kargo‘dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde, derhal bizimle irtibata geçiniz. Paketi açılmış veya hasar görmüş kargoları, kargo yetkilisiyle rapor edip, derhal bizimle irtibata geçiniz.
 

Kargo Ücreti

İnternet sitemizden yapılan bütün alışverişlerde kargo ücretsizdir. Ürün bedeli dışında hiçbir ücret ödemezsiniz. 
 

Yurtdışına Teslimat

midyatgumusdunyasi.com‘dan yurtdışına teslimat yapılabilmektedir. Yurt dışı kargolar +100 TL olarak ücretlendirilmektedir.
 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine Teslimat

KKTC‘ye teslimatımız vardır. Bu gönderi yurt dışı teslimat şartlarına tabidir.
İADE ŞARTLARI

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde geçerli bir  neden belirterek iade edebilirsiniz.Kargo bedeli bize aittir. Sebebsiz iadelerde kargo müşteriye aittir

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

midyatgumusdunyasi.com 'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Satın aldığınız ürünü sağlam bir şekilde 1 hafta içerisinde hiç bir gerekçe olmaksızın iade edebilirsiniz. Aras kargo ile anlaşma numaramız üzerinden?1803344311444? gönderebilirsiniz.iade etmeden önce sabit hattımıza (0482 464 17 18) veya whatsapp hattımıza (0530 958 32 27) bilgi verebilirsiniz..

Süryani Nazar Boncuğu Bileklik Kırmızı Ipli


100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

100 TL Üzeri Tüm Alışverşilerinizde Ücretsiz Kargo

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır

| Akıllı E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.